Netflix’te Suudi dizisinin oyuncusu, ilgi çeken metinler arıyor

Ekim ayında Netflix’te yayınlanacak olan Suudi dizisi “İcaze” nin başrol oyuncularından Merve Muhammed, al-Arabiya’ya konuştu.

Aksiyon- drama türünde olan dizide, herkesin kendisine komplo kurduğunu düşünen ve intikam almak isteyen şüpheli bir adamın eğlenceli hikayesi işleniyor. Dizi yönetmeni İyad el-Hazuz, Muhammed Latifi ve Sultan Nefise’nin katkılarıyla yönetiliyor.

Suudi oyuncu, güzel ve profesyonel bir ekiple çalıştığını, senaryodan prodüksiyona kadar herkesin farklı ve özel olduğunu söyledi ve dizinin yüksek kaliteli sinematik araçlar kullanılarak çekildiğini belirtti.

Suudi sanatçıların dünden farklı bir yerde olduğuna dikkat çeken Merve Muhammed, “Suudi oyunculara yoğun talep var ve oyuncular bu fırsatları değerlendiriyor, ayrıca sahada çok sayıda Suudi kadın sanatçıları da göreceğiz” dedi.

Drama çalışmalarıyla ilgilenen oyuncu, kendisine uygun metinlerin olmadığından bahsederek, “Sinema veya drama alanında ilgimi çeken metinler arıyorum ve yeni fırsatları bekliyorum. Sadece sahada değil sosyal  medya platformlarında da olmak istiyorum” dedi.

Al Arabiya