Abu Dabi’de zürafalar eşliğinde eşsiz bir kahvaltı

Abby dokuz yaşında bir Güney Afrika Zürafası ve aç. Muhtemelen siz alana girince kendisi için kahvaltı vakti olduğunu anlıyordur. Abby, Abu Dabi’deki Emirates Parkı Hayvanat Bahçesi’nde kalıyor.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Abby ve Mary, kahvaltıda sizlere eşlik etmek için oldukça iyi bir ikili. Bazen görgü kurallarına uymayabilirler.

Emirates Parkı Hayvanat Bahçesi, yaklaşık olarak bir senedir müşterilerine zürafalarla kahvaltı deneyimi sunuyor ve bu kahvaltı deneyimi hayvanat bahçesinin en popüler etkinliği.

Emirates Parkı, yemek yerken zürafalar ile eğlenilebilecek bir deneyim sunan dünyadaki iki hayvanat bahçesinden biri. Diğeri ise Kenya’da bulunan ve bir akşamüstü çayının tadını çıkarırken görkemli bir evin pencerelerinde dolaşan zürafaların büyüleyici görüntüleri sayesinde dünyaca ünlü olan Zürafa Malikânesi.

Abu Dabi’deki kahvaltınızı, özel olarak tasarlanmış bir mağarada yaparken Abby ve Mary’de size yakın bir yerde,  görme mesafenizde olabilir. Mağarada altı kişi, iki zürafa boynu eşliğinde kahvaltı yapabilir.

Dilerseniz zürafaları kahvaltınız hazırlanırken kendi ellerinizle besleyebilirsiniz. Kahvaltınızda Orta Doğu’nun geleneksel yemekleri,  hamur işleri, ekmek, humus ve yumurta tercih etmenizi öneririz.

Emirates Parkı’nın sizlere sunduğu deneyim burada sona ermiyor. Hayvanat bahçesinde bulunan sekiz yaşındaki su aygırı ile de tanışmanızı öneririz. Fakat herkesin güvenliği için su aygırına zürafalar kadar yaklaşmamanızı da belirtelim. Hayvanat bahçesinde geçireceğiniz bir günün değeri 68 dolar ve eğer dürüst olmak gerekirse bu fiyata değiyor.

Daha fazla bilgi ya da rezervasyon için http://www.emiratesparkzooandresort.com/ sayfasını ziyaret edin.

 

The National