Dubai’de göz kamaştıracak yeni 8 lüks otel

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) gözde kenti Dubai, lüks otel açılışlarına doymuyor. İşte gökyüzüne yakın sonsuzluk havuzları ile tamamlanan lüks dinlenme alanları ve yeni açılacak oteller…

Address Fountain View

İki Address mekanından biri olan Address Fountain View, eylül ayında açıldı, beş yıldızlı Burj Halife ile Dubai Çeşmesi’nin inanılmaz manzarasına sahip.

Otel, bir çay salonu ve lobinin yanı sıra The Restaurant ve çeşmenin panoramik manzarasını sunan bir havuz salonunun yanında bir yeni İngiliz restoranı olan Moss & Moon’a da ev sahipliği yapacak.

Address Fountain View, Şeyh Muhammed Bin Raşid Bulvarı, Downtown Dubai

 

Address Sky View

İki kuleli Adres Sky View otel ve konutları, 1 Kasım’dan itibaren otel rezervasyonlarını kabul etmeye başlayacak. İlk kule yalnızca konutlara tahsis edilecek ve 61 kat yüksekliğinde olacak.

 


Bu kule kendisinden biraz daha küçük olan 56 kat yüksekliğindeki ikinci kuleye bağlı. Halka açık bir gözlem güvertesinin yanı sıra Sky Bridge, şehre bakan dev bir sonsuzluk havuzu ve inanılmaz bir manzara ile yemek yiyebileceğiniz CE LA VI’ya da ev sahipliği yapacak.

Address Sky View, Şeyh Muhammed bin Raşid Bulvar, Downtown Dubai

 

Paramount Hotel Dubai

Gişe rekorları kıran Paramount Pictures’ın ilk Paramount Oteli, 2019 yılının son çeyreğinde Dubai’nin İş Körfezi’nde (Business Bay) açılacak ve konuklar kaldıkları süre boyunca Hollywood’un kalbinde yaşayacak. ‘Yenilikçi bir misafir deneyimi’ vaat eden, yeni 69 katlı lüks otel, lobide etkileyici video duvarları, stüdyodan ilham alan eğlence ve Paramount Ekran Odası ile bir film setinde olduğunuzu hissettirecek.

Paramount Hotel, İş Körfezi, Dubai, açılış 2019 sonu. paramounthotelsandresorts.com

 

Andaz Dubai The Palm

Andaz Dubai Palm’ın 2019’un son çeyreğinde açılması bekleniyor ve Dubai’de ilk Andaz markalı otel olacak. İki 15 katlı kulenin arasındaki otel, 217 misafir odasının yanı sıra Arabistan’ın renklerinden ilham alacak 116 hizmet edilen daireye sahip olacak. Güzel yeni sahil oteli, dört restoranın yanı sıra fitness merkezi, SPA, güzel bir şekilde düzenlenmiş bahçelerde lüks bir açık yüzme havuzuna da sahip olacak.

Andaz Dubai, The Palm, Palm Jumeirah, Dubai, açılış 2019 sonu. hyatt.com

 

Taj Hotel JLT

Taj otellerinin ikincisi bu yıl Jumeirah Göl Kuleleri’nde bulunan The Residences’ta açılacak. Otel, kulenin ilk 17 katını işgal edecek. Dinlenme tesisleri, yemek mekanları ile birlikte 200 oda ve süite sahip olacak.

Taj Hotel, The Residences, Jumeirah Göl Kuleleri, açılış 2019

 

Radisson, Damac Hills

Orta Doğu’nun ilk Radisson oteli, yıl sonunda Damac Hills’te açılacak. Şu anda yapım aşamasında, park alanı ve 18 delikli bir golf sahası ile çevrili yeni 3.9 milyon metrekarelik konut topluluğu arasında yer alacak. Bir ve iki yatak odalı süitlerin yanı sıra konukların yemek ihtiyaçlarını karşılayacak iki restoran da dahil olmak üzere 481 odaya sahip olacak. Spor salonu, SPA, çocuk kulübü ve açık yüzme havuzu gibi eğlence tesisleri de bulunacak.

Radisson, Damac Hills, Dubai, açılış 2019 sonu. damacproperties.com

 

Portofino, the Heart of Europe

Portofino Hotel’in the Heart of Europe’da (Avrupa’nın Kalbi) bulunan Dünya Adası’nda yer alacak beş yıldızlı lüks bir otel olması bekleniyor. 451 odalı otel, her biri deniz manzaralı olan ve geleneksel bir Avrupa tarzında dizayn edildi. Avrupa’nın Kalbi tamamlandığında yedi ada, 13 otel ve tatil köyü, 4 bin konut birimi ve 50’den fazla eğlence merkezine sahip olacak. Geliştirici Portofino’nun ilk açılan otel olacak ve 2019’un sonunda misafirlerini ağırlamayı planlıyor.

Portofino, The Heart of Europe, World Island, açılış 2019.

 

W Abu Dhabi- Yas Island

W markası, Kasım ayında W Abu Dabi – Yas Adası’nın lansmanı ile başkentte ilk kez sahneye çıkacak. W Abu Dabi – Yas Island, Yas Marina Yarış Pisti’ne bakıyor ve 499 konuk odasıyla en az yedi restoran ve bara sahip.

What’s On