Dünya starı Dua Lipa Dubai’de konser verecek

İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Dua Lipa, 5 Kasım’da Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) Dubai kentinde bulunan Palm Jumeirah’ta konser verecek.

24 yaşındaki şarkıcının geçtiğimiz sene Louvre Abu Dabi’de sahne alması planlanıyordu. Ancak 28 Kasım 2018 tarihinde yapılması planlanan konser yoğun hava muhalefeti nedeniyle son dakikada iptal edilmişti.

BAE’DE İLK KONSERİ DEĞİL

Şarkıcı ardından Şubat 2018’de Dubai du Arena’da oldukça başarılı bir konser vermişti.

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Are you ready for the event of the season?! Watch Superstar @DuaLipa LIVE in concert at #ThePointe. Join us 15 November for an epic night! Doors open at 4pm with a line-up of Djs and entertainment. Tickets are available NOW through the link in our bio. هل أنتم جاهزون لحدث الموسم؟! شاهدوا السوبر ستار دوا ليبا تحي حفلاً غنائياً مباشر في #ذي_بوينت. إنضموا إلينا في 15 نوفمبر لقضاء وقت لا ينسى! تفتح الأبواب في الساعة 4 عصراً مع مجموعة من الدي جي والعروض الترفيهية. يمكنكم حجز تذاكركم من خلال الضغط على الرابط في صندوق الوصف. #ThePointeConcerts #DuaAtThePointe#DuaLipa #LiveInConcert #DubaiConcert #DuaLipaDubai #mydubai #dubai #thepalm #palmjumeirah #beach #experience #lifestyle #destination #dine #jumeirah #dxb #ThePointePalm #walk #view #sea

The Pointe (@thepointepalm)’in paylaştığı bir gönderi ()

5 Kasım’da düzenlenecek konsere gitmek isteyenler biletlerini www.ticketmaster.ae adresinden satın alabilir. Biletlerin fiyatları ise 68 dolardan başlıyor.

MÜLTECİ KAMPLARINI ZİYARET ETTİ

BAE, şarkıcının bölgede ziyaret ettiği tek ülke değil. Bu yılın başlarında şarkıcı, Lübnan’ın çeşitli mülteci kamplarını ziyaret etti ve Instagram hesabından duygusal bir mesajla birlikte kamplarda geçirdiği üç günü takipçileri ile paylaştı.

Dua Lipa, Nisan ayında Rayak ve Beka’daki kamplarda Suriye’deki savaştan aileleri kaçmak zorunda kalan çocukları UNICEF ile birlikte ziyaret etti.

KENDİ AİLESİ DE MÜLTECİ HAYATI YAŞADI

Lipa’nın ailesi 1992 yılında Balkanlarda yaşanan çatışmalardan dolayı İngiltere’ye yerleşmek zorunda kalan bir aile.

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

#LIBRE @yslbeauty @nabildo 🦅

Dua Lipa (@dualipa)’in paylaştığı bir gönderi ()

Dua Lipa, “Bu, benim için kişisel. Ailem savaş bölgesinden ayrılarak kendilerine yeni bir yerde yeni bir hayat kurdular. Tanıştığım mülteci çocukların aileleri de benim ailem gibi, aileleri için en iyi olan kararı vermeye çalışıyorlar. Durumlarını televizyondan izleyebilir ya da okuyabilirsiniz ancak onları gerçekten anlamak için onlardan biri ile tanışmanız gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Arab News