Dubai’deki en lüks otel spor salonları

Birleşik Arap Emirlikleri’ni (BAE) ziyaret edecekler için Dubai’nin en lüks otellerinin spor salonlarını derledik.

Antrenmanını yeni bir seviyeye çıkarmak isteyenler için 6 otel spor salonu;

The J Club, Jumeirah Beach Hotel

Yakın zamanda restore edilen Jumeirah Beach Hotel’deki J Club, fiziksel ve zihinsel sağlığa odaklanıyor. Otel aynı zamanda oldukça iyi düzeyde koçluk ve eğitime sahip tam bir spor ve eğlence olanakları sunuyor.

Üyelik paketleri ayda 2 bin 750 dirhemden (815 dolar) başlıyor ve üç özel çok fonksiyonlu stüdyoda grup fitness dersleri, buhar odaları, saunalar, buz alanları ve deneyim duşları ile değişen tesislere erişim içeriyor. Ayrıca, Jumeirah Beach Hotel’in plaj ve havuzlar, ücretsiz su sporları ve çocuk kulübüne aile erişimi de dahil olmak üzere geniş eğlence tesislerine özel ve sınırsız erişime sahip olacaksınız.

The Fairmont, Palm Jumeirah

Fairmont formda kalmak için birden fazla yol sunuluyor. Spor salonlarında, Techno spor salonu ekipmanlarında, erkek ve kadın özel soyunma odalarında, saunada ve buhar odasında en son teknoloji ekipmanlar sizleri bekliyor. Ayrıca, tesisin açık yüzme havuzuna ve özel plajına su sporları ve açık hava sporlarında da eğlenebilirsiniz. Otelin spor ekipmanlarından yararlanmak yıllık 15 bin dirhem ( 4 bin dolar) ve üyelikler beş kişisel eğitim ve iki 90 dakikalık spa masajı seanslarını kapsıyor.

Bvlgari Hotel & Resorts, Dubai

Bvlgari Resort & Residences Dubai’nin giriş katında bulunan Bvlgari Spa, bin 700 metrekarelik lüks rahatlama fırsatı sunuyor. Kapalı havuz, hamam ve bir atölye fitness stüdyosu bulunan 24 saat açık fitness merkezi gibi çeşitli rahatlatıcı olanaklara sahip. Üyelik teklifinde bulunmamalarına rağmen, Workshop programı aracılığıyla çeşitli eğitimlerin yanı sıra kişisel eğitimler de veriyorlar.

Four Seasons Resort Dubai at Jumeirah Beach

Otel, çeşitli üyelikler sunmaktadır; 3 aylık üyelik 4 bin 200 dirhem (2 bin dolar), 6 ay üyelik 8 bin 400 dirhem (2 bin 500 dolar), bir yıllık üyelik 15 bin 200 dirhemlik (4 bin 100 dolar) paket bulunuyor. Spor salonu en iyi egzersiz sonrası uygulamalardan bazılarına sahip olan muhteşem fitness merkezlerine, kapalı havuz ve tenis kortunun yanı sıra buhar odası ve saunaya sahip.

Mandarin Oriental

Otel, aralarından seçim yapabileceğiniz yıllık yaşam tarzı üyelik programlarının iki fırsatını sunuyor. Silver Fan Üyeliği, en son teknolojiye sahip Fitness Merkezi’ndeki grup derslerinin yanı sıra sertifikalı kişisel eğitmenlerden oluşan bir ekibe de sahip. Gold Fan Üyeleri, havuz, plaj ve spanın ısı ve su tesisleri ve sofistike Club Lounge’a özel erişim dahil olmak üzere bir kaç ödüle sahip olacak.

One & Only The Palm

One & Only The Palm üyelik sunmuyor ancak fitness alanında yeni bir deneyim yaşamak isteyenler için en son Kinesis antrenman salonları dahil olmak üzere en yeni Technogym ekipmanlarına sahip. Uzman kişisel eğitmenler ile planlanmış egzersizler ve size özel programlar için rezervasyon yaptırabilir ve sadece yetişkinler tarafından erişilebilen bir dinlenme alanına sahip 18 metrelik, üç şeritli dış mekan sıcaklık kontrollü havuzdan tam olarak yararlanabilirsiniz. Egzersizinizi sauna ve buhar odası içeren bir Isı Deneyimi Paketi ile tamamlayın.

Emirates Woman