Dünya’nın en büyük kitap satış etkinliği yeniden Dubai’de

Dünyanın en büyük kitap satışı olarak da bilinen The Big Bad Wolf Kitap Satışı,  2018 yılındaki başarısından sonra 10-20 Ekim tarihleri arasında yeniden Dubai’ye geliyor.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

11 gün boyunca 24 saat açık olacak kitap satış etkinliği Dubai Studio City’de düzenlenecek. Kitaplar piyasa değerinden yüzde 50-80 indirim ile satışa sunulacak. Etkinlikte  üç milyona yakın kitap yer alacak ve İngilizce kitapları da burada bulabilirsiniz.

Etkinliğin organizatörü Ink Readable Books’un yönetici ortağı Muhammed Al Aidaroos, “Dubai’deki ilk bölümümüz bir anda hit oldu ve Birleşik Arap Emirlikleri ve Körfez İşbirliği Konseyi’nde hayranlarımız tarafından çok iyi karşılandı. Bu yıl okuma kültürünü pekiştirmek için dönüyoruz ”ifadelerini kullandı.

Big Bad Wolf Kitap Satışı’nın kurucusu Andrew Yap ise şu ifadeleri kullandı: “Okumanın önemi hafife alınmamalı ve bu yıl Dubai’ye üç milyon kitap geldiğinde, her okuyucu için bir şeyimiz olduğuna eminiz.

Kitapları herkes için uygun fiyatlı ve erişilebilir hale getirerek insanlara hayallerini gerçekleştirmeleri için ilham veren ve bilgiyle güçlendiren bir platform oluşturmak istiyoruz. ”

Geçen yılki satışa 150 binden fazla kişi katıldı.

Dubai Studio City ve Dubai Production City Genel Müdürü Majed Al Suwaidi şunları söyledi: “Bu gibi olaylar toplumu, özellikle de gençleri okuma alışkanlığını geliştirmeye, çeşitli konuları keşfetmelerini ve dünya kültürleri ve insan başarıları hakkında daha fazla bilgi edinmelerini sağlamaya teşvik ediyor.”

Arabian Business