İşte kişiliğinizi yansıtan Arap takı tasarımcıları

Kadınlar son dönemlerde daha çok kişiliğini yansıtan takıları tercih etmeye başladı. Bu sebeple tasarımlarıyla dikkat çeken beş Arap tasarımcıyı sizler için derledik.

Doğanın hazinesi mücevherinize yansısın

Yaşamın zevkleri ve doğanın gizli hazinelerini yansıtan Donna Hourani’nin tasarımları, beklentilerinizi karşılayacak. Size, marka kimliğini ve içeriğini koruyarak, sürdürülebilir bir şekilde tasarlanmış 18 ayar altın kaplama saat ve takılar sunuyor.

Yepyeni bir tarz

Arap hat sanatının hayranıysanız ve Arap kimliğini korumak istiyorsanız, 18 ayar altınla kaplanmış değerli ve yarı kıymetli taşlardan oluşan bir koleksiyon sunan Bil Arabi markasının arkasındaki Nadine Kanso’nun tasarımları tam size göre. Bu sayede kendinizi ve kültürünüzü Arapça olarak ifade etme şansı bulacaksınız.

Gobi, yıldızlar ve mühendislik dünyası

Yıldızların, uzayın ve geometrik şekillerin dünyasına dalmak istiyorsanız, nüansınızı Nuun mücevherlerinde yakalamanız gerekir. Suudi tasarımcı Nourah Al Faisal, mimari tasarımlardan ve tarihten ilham alan stili ile ön plana çıkıyor.

Güçlü kadınlar

Bu marka doğrudan çok güçlü bir kişiliğe sahip kadınlara yönelik. Mücevher tasarımları sayesinde Karma El-Halil büyük bir etki yaratmaya çalışıyor. Gizli tasarımlarıyla kadın vücudunun her tarafına ışık tutuyor ve takan herkesle kişisel ve özel bir ilişki kurmasını sağlıyor.

Bohemya görünümünü ön plana çıkar

Mukhi Sisters size bunun için mükemmel tasarımlar sunuyor. Tüm yönleriyle sıradan olanın dışına çıkar ve görünümünüze benzersiz bir bohem tarzı eklemenizi sağlar.

Marie Claire Arabia