Mariah Carey, EXPO 2020 geri sayım konserinde sahneye çıktı

Pop müzik yıldızı Mariah Carey, gelecek yıl başlayacak olan Dubai EXPO 2020’nin geri sayımı için düzenlenen etkinlikler kapsamında konser verdi. Ünlü şarkıcı kendisini dinlemeye gelen kalabalığa gelecek yılki fuara katılmalarını söyledi.

Dubai’de başlayan etkinliklerin bir sene boyunca sürmesi bekleniyor.

ÜNLÜ ŞARKICI 7 BİN 500 KİŞİYE KONSER VERDİ

Dubai’deki Burj Park’taki özel ücretsiz konserde, Carey, kalabalığın karşısına altın renginde göz alıcı bir elbiseyle çıktı. Carey, konserine yeni albümünde yer alana A No No ile başladı.

Küçük çocukları kucaklarında dans eden hayranlarına el sallayan Carey, 7 bin 500 kişilik kalabalıkla sohbet edip şarkı söyledi. Carey, havai fişek gösterisi ve akşam saat 20:20’de Burç Halife’den yayılan lazer ışık gösterisinin ardından sahneye çıktı.

Heyecanlı hayranları konserden bir saat önce bir araya geldiler ve aynı zamanda Emirati krokisi Hussain Al Jassmi’nin de dahil olduğu yıldızlarla dolu performansları merakla izlediler.

Ülke genelinde, Expo 2020 Dubai etkinliklerinde, şairler, ud müzisyenleri, Arap füzyon grupları ve Mısırlı, Suriyeli, Pakistanlı ve Hindistanlı şarkıcıların eşzamanlı performansları vardı.

Louvre Abu Dhabi, Şarka Al Majaz Sahili, Acman Müzesi, Füceyre Kalesi, Resü’l Hayme ve daha birçok emirlikte canlı gösteriler düzenlendi. Etkinlik, 10 Nisan 2021’de sona erecek olan altı ay boyunca devam edecek.

İşte konserden kareler;

The National