Riyad’da Peter Pan hayranlarının hayali gerçekleşti

Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da sahne alan Peter Pan Müzikali’ne akın eden yüzlerce Suudi, düşler ülkesi Neverland’ı ziyaret ettikleri hissine kapıldıklarını belirtti.

Oyunun başrollerinde Ashley Marie Samudio, Bradley Bundlie ve Bundlie’nin kardeşi Bowie yer aldı. Her üç oyuncu da oynadıkları rollerin kendilerinin favorileri arasında olduğunu dile getirdi.

Samudio ‘Peter Pan’ı sihirli olarak nitelendirerek “Sizi bu dünyanın dışına çıkarıyor ve herkesin ziyaret etmek istediği harika bir yer olarak gösteriyor” dedi.

Bradley Bundlie, “Peter Pan’da oynarken yapmanız gereken çok fazla iş var. Ancak bu harika oyuncu kadrosuyla çalışmak inanılmaz bir deneyimdi” ifadelerini kullandı.

Daha sonra Peter Pan’ı oynayan Sarah Marie Jenkins, “Gösteride uzun yıllar boyunca çeşitli roller oynuyorum ve bunu seviyorum, eğlenceli ve zorlu. Uçabileceğin, şarkı söyleyebileceğin, dans edebileceğin, dövüşebileceğin ve davul çalabileceğin çok sayıda gösteri yok ve bunların hepsini de bu oyunda yapıyorum” diye konuştu.

Seyirciden en çok alkışı Paul Schoeffler’in oynadığı ünlü Disney’in kötü adamı Kaptan Hook’u aldı. Schoeffler, “Oyun hayatımın büyük bir parçası. Bu oyunu bir yıl boyunca Broadway’de oynadım ve bu karakter ile tanınıyorum. Bir oyuncu olarak bu karakteri oynamak çok eğlenceli. İstediğim gibi yaratıcı olabilirim ve bu yüzden kendimi çok şanslı hissediyorum” ifadelerini kullandı.

Şov, Peter Pan’ın uçarak, seyirciye peri tozu serpmesi ile sona erdi. Jenkins, “Herkesi gülümserken görmek ve çocukların oyunu sevmesini sevdim” dedi.

Nibs’i oynayan Alea Jordan ise şu ifadeleri kullandı: “Bu dünyayı tüm hayatım boyunca sevdim. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizi görmeye gelmesi şaşırtıcı.”

Seyirciler arasında yer alan Careem kıdemli pazarlama müdürü Ahmed Hareeri, “İlk kez gerçekten bir müzikalin tadını çıkardım. Peter Pan, şimdiye kadar gördüğüm en iyi hikâyelerden biri” dedi.

Aran News