Dubai’nin açık hava sinemalarındaki en iyi Noel filmleri

Açık hava sinemaları Dubai’de havaların serinlemeye başladığı şu günlerde severek gittiğimiz yerlerin başında geliyor. 25 Aralık’taki Noel’e yaklaştığımız şu günler için sizlere en iyi Noel klasiklerinin gösterimde olduğu yerleri listeledik.

The Pointe

Aralık ayının ilk iki cumartesi günü The Pointe’deki açık hava sinemalarında neşeli filmler gösterilecek.  7  Aralık Cumartesi – Evde tek Başına 1 (Home Alone1)  ve 14 Aralık Cumartesi – Evde Tek Başına 2 (Home Alone2)  gösterimde olacak. Filmler 20.00’da başlıyor.

Event Plaza, The Pointe,
Palm Jumeirah

 

Zero Gravity

Zero Gravity’nin iki haftada bir düzenlenen pazar sinemasına 22 Aralık Pazar günü  saat 20.00’de Evde Tek Başına (Home Alone) film gösterimi ev sahipliği yapacak. Bu filmi daha önce hiç görmediyseniz, Noel zamanında ailesi tarafından Noel’de yanlışlıkla evde unutulan 8 yaşındaki bir çocuğun hikayesini eğlenerek izleyeceksiniz.

Zero Gravity,
Sky Dive Dubai,
Dubai Marina,
Tel: (04) 399 0009.

 

Urban Outdoor Cinema

Urban Outdoor Cinema, Noel öncesi, 21 Aralık – 23 Aralık tarihleri arasında  üç gün süren keyifli filmlere ev sahipliği yapıyor. 21 Aralık Cumartesi bir Noel klasiği olan Evde Tek Başına (Home Alone),  22 Aralık Pazar günü Aşk Heryerde (Love Actually) ve 23 Aralık Pazartesi günü ise Will Ferrell’in Elf filmi gösterimde oalcak.

Habtoor Grand,
Dubai Marina
Tel (056) 895 6280
www.urbanoutdoorcinema.com

 

Azure Beach

Noel yemeği yedikten sonra Noel gününüzü neden açık havada film izleyerek geçirmiyorsunuz? 25 Aralık’ta Azure Beach’in popüler çarşamba gecesi sinemasında aile dostu Noel filmi The Grinch’le başlayacak. Kapılar saat 9: 00’da açılırken filmin başlama saati ise 21.30.

Azure Beach, Rixos Premium JBR
Tel: (052) 777 9472
www.azure-beach.com

What’s On