Ortadoğu’nun en büyük Elektronik Dans Müzik Festivali Riyad’da

Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da 19-21 Aralık tarihlerinde Elektronik Dans Müziği Festivali düzenlenecek. 

Etkinlik, bölgede düzenlenecek alışılmışın dışında ve en büyük festival olacak. Suudi Arabistan’In başkenti Riyad’da sahneye çıkması beklenenler arasında Tomorrowland ve Coachella gibi büyük festivallerde sahne alan tanınmış DJ’ler ve sanatçılar yer alıyor. Dahası, festival etkinliklerinde beş farklı sahnede boy gösterecek yerel yetenekler de yer alacak.

DÜNYACA ÜNLÜ SANATÇILAR KONSER VERECEK

Üç günlük festival, 19 Aralık’ta ikonik DJ Tiesto ve Martin Garrix’in şovlarıyla açılış yapacak. Sahne alması beklenenler arasında DJ Black Coffee, DJ Marco Carola ve diğer ünlü DJ’ler var. Bu arada, ana büyük sahnede David Guetta ve Steve Aoki hayranlarıyla buluşacak. Festival için Riyad’a gelen diğer büyük isimler arasında, reggaeton şarkıcısı J Balvin, Afrojack ve R3HAB da olacak.

Festivalde yer alan ünlü isimlerden olan Steve Aoki hayranlarıyla paylaştığı videosunda Riyad Elektronik Dans Festivali için şunları diyor; “Bu yaz ilk kez Suudi Arabistan’da sahne aldım ve asla unutamayacağım en inanılmaz deneyimlerden biriydi. Dolayısıyla MDL bana festival için teklifte bulunduğunda, bir parçası olduğumu hissettiğim ve tekrar bölgeye döneceğim için çok heyecanlandım. Bu festival, birçok uluslararası ismin katılacağı inanılmaz güzellikte bir etkinlik olacak ve tabii ki ben de orada bulunacağım. O zaman hadi siz de gelin, çünkü gerçekten çok muhteşem bir üç gün geçirelim”

Festival biletleri için: https://mdlbeast.com/ticket-package/

Emirates Woman