Suudi tasarımlarıyla parlayın

Suudi Arabistan’da festival sezonunda Arap tasarımcılar ard arda kendi tarzlarını konuşturmaya başladı. Sizin için Arap tasarımına özgü ışıltılı ve sevdiklerinize de hediye olarak seçilebilecek bir koleksiyon derledik.

Yeni festival sezonunda öğle ve akşam yemekleri, sosyal ve aile etkinlikleri için pek çok davet var, bu yüzden göz kamaştırıcı bir elbiseyle parlamak zorunda değilsiniz ve lüks ve farklı hediyeler vermek zorunda değilsiniz.

Suudi tasarımcı Alanoud ve Aljazi Althunayan’ın AJ Jewelry markası, sevgi, destek ve özveriye dayanan aile geleneklerinden ve değerlerinden ilham alan kreasyonlarıyla bizi büyüledi.

PIRLANTALARLA SÜSLENMİŞ ALTIN BİLEZİK

İki tasarımcı, bu geleneksel değerleri genç nesillere hitap edecek şekilde çağdaş bir dokunuşla dönüştürmeye karar verdi.

Sizin için zevkinize uygun tasarımlara göz atmanız amacıyla 2015 yılında Suudi şehri el-Hobar’da ortaya çıkan AJ Jewelry’nin tasarımlarını derledik.

Tasarlanan ilk şaheser olan ikonik parça beyaz veya sarı altın renginde ve saf pırlantalarla ayarlanmış bir bilezik.

ÇÖLÜN YILDIZLI GÖKYÜZÜNDEN İLHAM ALINDI

Ünlü bilezik, her bir tasarımcının evinden ve çölün yıldızlı gökyüzünden ve çeşitli kutuplara olan tutkusundan ve sevgisinden ilham aldı.

Koleksiyondaki diğer tasarımlara geri dönersek, her bir parça Malachite gibi lüks değerli taşlarla süslenmiş kaliteli bir tasarıma sahip.

Bu kreasyonlar, dilediğiniz gibi birleştirip kombinleyerek günlük görünümünüze uyacak şekilde tasarlandı.

Marie Claire Arabia