Yeni yılı, deniz kenarında çadırda karşılamaya ne dersiniz?

Yılbaşı gecesi için farklı bir şeyler mi arıyorsunuz? O zaman bu haberimiz, yeni yılı farklı bir mekanda karşılamak isteyenler için… Size Resü’l-Hayme’de bulunan Longbeach Kamp alanından bahsedelim.  Burası ailenizle yılbaşını geçireceğiniz harika bir yerdir.

Resü’l-Hayme, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE)’ndeki yedi emirlikten biridir. Umman Burnu üzerinde bulunur ve kuzeyinde Basra Körfezi vardır.

Yılbaşına hazırlanırken, kamp alanında akşam yemeğinde, türlü çeşitteki mangal seçenekleri öncesi uğrayacağınız sınırsız hamburger, deniz ürünleri, salatalar ve içeceklerden oluşan açık büfe fırsatları sizleri bekliyor olacak.

Ama tabii ki bitmedi. Yeni yıla giriş partisi; sınırsız içecekler, canlı bir müzik grubu ve yeni yıla geri sayım sırasında eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak bir DJ, çocuklarınız için sihirbazlık gösterileriyle son sürat devam edecek.

Bütün bu anlattıklarımızdan sonra neden yeni yıla bu harika kamp ortamında girmeyi düşünmüyorsunuz?

DENİZE KARŞI LÜKS ÇADIRLAR, RAHAT YATAKLAR

Geceyi aile boyu kocaman rahat yataklarda, rahat bir dekor içinde ve deniz manzarası eşliğinde lüks çadırlarda geçirin.

Lüks bir çadırın fiyatı gecelik olarak bin 200 Dirhem’den (Bin 900 TL) başlarken bir aile çadırı gecelik fiyatı  bin 400 Dirhem’den (2 bin 200 TL) başlıyor. 6-12 yaş çocuklar için fiyat 150-240 Dirhem (240-380 TL) arasında değişiyor.

Havai fişek gösterilerini seviyorsanız, Resü’l Hayme  sizin için harika bir yerdir. Geçen yıl emirlik, göz kamaştırıcı havai fişek gösterisiyle iki Guinness Dünya Rekoru’nu kırdı ve bu yıl şehir iki tane daha rekor kırmaya çalışacak.

Dubai’deki en iyi Yılbaşı gecesi partileri için bu linke bakabilirsiniz.

Resü’l Hayme, 31 Aralık Salı akşamı saat 19:00’dan itibaren sizleri bekliyor.

Kral Faysal Caddesi,
Resü’l Hayme
052 479 3157

 

Time Out Dubai