Dubai Alışveriş Festivali’nde konser, indirim ve çekiliş fırsatı

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) 25. Dubai Alışveriş Festivali’nin Burc Park’taki göz kamaştırıcı açılış törenine tanıklık edecek. Önümüzdeki Şubat ayına kadar devam edecek olan festival, 38 gün boyunca ziyaretçileri ve sakinleri eğlence etkinliklerine, promosyonlara ve büyük ödül çekilişlerine dahil edecek.

Festival, ilk gününde “12 saatlik indirimler” etkinliğine tanıklık edecek ve “Majid Al-Futtaim” alışveriş merkezlerinde 12 Aralık’tan 26 Aralık Perşembe gece yarısına kadar yüzde 25 ila 90 arasında değişen indirimler gerçekleştirecek.

İNDİRİM VE ÇEKİLİŞ FIRSATI

Katılımcı dükkanlarda 300 dirhem (81 dolar) harcayan müşteriler 10 bin dirhem (3 bin dolar) değerinde Majid Al Futtaim’den 25 hediye kartı için çekiliş yapma fırsatı bulacak. Bu kuponlar Majid Al Futtaim’e bağlı merkezlerde alışveriş yapmak için kullanılabilecek.

Dubai’nin gökyüzü 26 Aralık’ta saat 9’dan başlayarak “The Beach”, “Lamir”, “Al Seef”, “Dubai Festival City” ve “Dubai Creek” de Dubai Alışveriş Festivali tarafından sunulan “Al Zarouni Group” işbirliği ile sunulan havai fişek gösterileriyle süslenecek. Ziyaretçiler ve sakinleri Dubai Alışveriş Festivali sırasında günlük havai fişek gösterileriyle buluşacak.

AÇILIŞ GÜNÜNDE KONSER

Açılış töreni 26 Aralık Perşembe günü Dubai şehir merkezindeki “Burc Park” ta genç sanatçı Halei, sanatçı Şirin Abdülvahhap ve BAE sanatçısı Hüseyin el-Cesmi’nin öncülük ettiği bir Arap konseri ile başlayacak, 27 Aralık’ta İngiliz pop yıldızı “Liam Payne” ve şarkıcı Georges Smith uluslararası bir konser verecek.

“Dubai Operası”, 26 ve 27 Aralık’ta Doğu’nun yıldızı Ümmü Gülsüm için ilk “hologram” konserine ev sahipliği yaparken, müzik severler festival süresince uluslararası yıldızların çeşitli konserleriyle programa katılacaklar.

Şehir, Dubai Alışveriş Festivali’nin lansmanı ile birlikte bir dizi mağazanın açılmasına tanık olacak, ziyaretçiler yenilikçi alışveriş deneyimleri ve eğlenceli teklifler elde edecek.

WAM