WhatsApp aracılığıyla Yas Adası ile iletişime geçebilirsiniz

Yas Island, Yas Concierge hizmeti için yapay zeka destekli iletişim kanallarını genişletmek ve ziyaretçilerin dünyanın her yerinden soru sormasını kolaylaştırmak için WhatsApp iletişim hizmetini başlattı. Bölgede türünün ilki olarak kabul edilen bu hizmet, Arapça ve İngilizce soruları cevaplamak için 24 saat boyunca aktif olacak.

Yas Concierge WhatsApp hizmeti bugüne kadar 3 bin 300’den fazla talebi yanıtlayarak ada ziyaretçileri ve Abu Dabi’deki Ferrari World Abu Dabi, Yas Waterworld, Warner Bros World Abu Dabi ve Yas Marina gibi ödüllü destinasyonlar için birleşik bir iletişim noktası sağladı. Clime Abu Dabi, Ocak ayı sonunda WhatsApp servisine katılacak ve Etihad Arena bu yılın ilerleyen saatlerinde takip edecek.

Yas Adası, 2020 yılında 50 binden fazla mesaja ulaşmak için “WhatsApp” da konuk etkileşimi oranında dikkate değer bir artışa tanık olmayı bekliyor. WhatsApp’daki destek hizmetine ek olarak, ziyaretçiler telefon, e-posta ve Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya iletişim platformları aracılığıyla “Yas Concierge” ile iletişim kurma seçeneğine de sahipler.

Al Roeya