Suudi Arabistan’da en sevilen kahve molası durağı: Barn Cafe

Suudi Arabistan’da bulunan ve birçok Suudi Arabistanlı ve yabancı turistin tercih ettiği kahve dükkanı Barn Cafe, Krallık’taki en iyi ve en uygun fiyatlı kahveleri sunuyor.

Farklı aromalara sahip kahvelerin dünyalarına girdiğiniz bu kafe sizi bir kahve tiryakisine çevirirken burada içtiğiniz her fincan kahve en iyi hatıraları yanında getirecektir.

KENDİ KAHVE ÇEKİRDEKLERİNİZİ ÇEKTİREBİLİRSİNİZ

Barn Cafe dükkanları daha çok benzin istasyonlarında bulunuyor. Burada içeceğiniz kahve otantik ve bir o kadar da harika lezzetlere sahip. İçeri girdiğinizde ise etrafınızı saran çeşitli kahve aromalarının kokuları ilk yudum için sabırsızlanmanıza neden oluyor.

Barn Cafe’nin en popüler içeceği; mocha frappe. Çamura benzer bir kıvama sahip olduğu için bir çocuğun içeceği gibi görünebilir, ancak tadı ve kokusunun muhteşem olduğunu garanti ediyoruz.

Kahve güçlü ve lezzetli bir içecektir ve özellikle öğrenciler için ders çalışırken dikkat toplamak için mükemmel bir seçimdir.

Barn Cafe’nin mağazalarında dünyanın her yerinden en kaliteli kahve çekirdeklerini bulabilirsiniz. Seçeceğiniz kahve çekirdeklerini çektirip hazırlatarak kahve keyfinize evinizde de devam edebilirsiniz.

Arab News