Tesettür mayoları için 6 marka

Tesettür mayoları sayesinde kişisel tarzınızdan veya inançlarınızdan ödün vermek zorunda kalmazsınız. Havaların ısınmasıyla daha da öne çıkmaya başlayan tesettür mayolarına ulaşmak artık her zamankinden daha kolay olacak. Harika tasarımlarıyla öne çıkan 6 tesettür mayo markasını sizler için derledik:

Lyra Swim

İngiliz tasarımcı Ikram Zein, 2016 yılında tekrar tekrar bol t-shirt ve tozluk giymekten bıkmış ve kendi tesettür mayo serisini başlatmaya karar vermiş.

Madamme BK Paris

Vanessa Lourenco, tesettür mayolarla ilgili pazardaki bir boşluğu fark etti ve 2012’de kendi markasına ait yüzme tunikleri, tozluk ve baş örtülerini üretmeye başladı.

Lanuuk

Ayesha Mahomed ve Katleya Nielsen tarafından 2018 yılında kurulan Lanuuk, feminenlik ve stilden ödün vermeyen tam kapsamlı tesettür mayolar üretmeye kendini adayan bir marka olarak öne çıkıyor.

Aaila

Singapur merkezli marka, kadınların plajda rahat hissederek giyebileceği güzel tasarlanmış tesettür mayoları  tasarlayıp üretmeye başlayan Michelle Yao’nun eseri.

Maya Square

2016 yılında Montreal’de Mariem Mezlini tarafından kurulan Maya Square markası, şık ve uygun fiyatlı seçeneklerle öne çıkıyor. Markaya ait her mayonun fiyatı 100 doların altında.

Mykiny Brand

Amsterdam merkezli marka, burkinilere ek olarak, başörtüsü, tunik ve türbanla tamamlanabilen  mayo tasarımlarına da sahip.

 

Arab News