Salgının oluşturduğu zor zamanda sizi rahatlatacak taşlar ile tanışın

Kişisel güvenliğiniz ve çevrenizdeki insanların refahı hakkında bu kadar zor zamanlarda biraz endişelenmeniz normaldir. Kristaller, içerdiği tedavi ve arıtma yetenekleri sayesinde vücudu ve çevresindeki ortamı temizleme yeteneğine sahip. Bugünlerde istenmeyen olumsuz düşüncelerinizi ortadan kaldıracak, sizi mutluluk ve pozitif enerjiyle dolduracaklar.

Turkuaz

Turkuaz, kişilere barış, rahatlık ve memnuniyet duyguları sağlayarak, sosyal durumlarda cesaret ve güven verir, bu da kendinize güven duymanızı sağlar.

Kuvars

Bu taş, tüm negatif enerjiyi yok ettiği ve olumlu düşünceleri geri kazandırdığı için güçlü, saf etkileri ile ünlü. Aynı zamanda zihninizi temizlemenize ve ilham dolu yeni bir perspektiften bakmaya yardımcı olacak.

Oniks

Akik taşlar, negatif enerjiyi ortadan kaldırmak yerine, olumsuz duyguları şansa ve verimli enerjiye dönüştürerek, kötü durumları nimetler haline getirmeleriyle ünlü.

Ametist

Bu taş, bu gibi zamanlar için mükemmel bir seçenek olacak. Dünyanın şu anda karşılaştığı gibi işler kontrolden çıkmışsa, tüm endişenizi veya üzüntünüzü gidermek, dengeyi ve sakinleştirici bir havayı kendinize ve çevrenize geri kazandırmak ve en karanlık zamanları aydınlatmak için ametisti kullanın.

Yeşim taşı

Yeşim taşı, zihinsel netliğinizi, duygusal sakinliğinizi ve fiziksel esenliğinizi etkileyecek, vücudunuzu temizlemeye, sizi daha fazla sabırla silahlandırmanıza ve yeni fikirlere daha açık hale getirmenize yardımcı olacak.

Sitrin

Kişiye bol mutluluk getirir ve hayat dolu neşeli davranış ve enerji verir, zihinsel ve fiziksel olarak sakinleşmenizi sağlar.

Zümrüt

Zümrüt, kalbiniz için saf bir tonik özelliğine sahip. Kalbinizi küresel ferahlatır, ayrıca kalp kırıklarını iyileştirmeye ve duyguları beslemeye yardımcı olur.

Marie Claire Arabia