Maskeniz kıyafetinize uygun mu?

Louis Vuttion, Off-White ve Supreme gibi markalar koruyucu yüz maskeleri tasarlamaya başlarken, COVID-19’un giyim tarzımıza etkisi de kendini göstermeye başladı.

Spor yaparken ya da dışarı çıkarken farklı kıyafetler giyiyoruz. Ancak Bali merkezli moda markası The Story Of, bizlere kıyafet seçimlerimiz hakkında ‘yeniden düşünme’ şansı veriyor.

SİPARİŞ EDİLEN ELBİSEYLE AYNI RENKTE MASKE

Dubai’de yaşayan İngilizce öğretmeni Louisa Larsen, yaptığı online alışverişi sosyal medya hesabında paylaşarak ‘’Bugün çok mutlu oldum. Bali’deki sevdiğim bir butikten verdiğim sipariş bugün elime ulaştı. Aslında gidip kendim almayı tercih ederdim ancak mevcut durumdan dolayı iptal oldu. Paketim gelir gelmez hemen açtım ve sonra küçük bir paketin daha olduğunu fark ettim. Küçük pakette elbisemle aynı kumaştan yapılmış bir yüz maskesi vardı. Açıkçası, Covid 19 hiç bu kadar şık olamazdı” şeklinde yazdı.

The Story Of aslında Endonezya merkezli bir marka ve 2020 yazı için çok çarpıcı bir kreasyona sahip.

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Alexandria Linen Dress come in white and black. Drop us DM or email us to order this beauty, info@thestoryof.com.au #thestoryofclothing #AlexandriaDress

TheStoryOf (@_thestoryof_)’in paylaştığı bir gönderi ()

Ama size daha iyi bir haberimiz var: Marka BAE, Suudi Arabistan, Kuveyt ve Bahreyn de dahil olmak üzere dünya çapında gönderi yapıyor.

Cosmopolitan Middle East