Bedeniyle barışmak isteyen Sharon Stone kendini bir şişe şarapla banyoya kilitlemiş

Sharon Stone 40’lı yaşlarına vardığında beden imgesiyle verdiği mücadeleyi anlattı.

Vogue Almanya’ya konuşan Amerikalı aktris, görünümünü kabullenene kadar kendisini banyoya kilitlediği ve çıkmayı reddettiği bir anısını paylaştı.

Beden algısıyla değişen ilişkisinden bahseden Stone, “Bazen güçlü ve iyimser hissedersiniz, diğer safhalardaysa geçmiş ve gelecekle baş edebilmek daha çok güç gerektirebilir” dedi ve ekledi:

“40’lı yaşlarımda bir şişe şarapla banyoya girip kapıyı kilitlediğim ve ‘vücudumu tamamen kabullenene kadar dışarı çıkmayacağım’ dediğim bir anım oldu. Büyüteçli aynada görünen, hafifçe yaşlanan vücudum ve yüzüm karşısında ağlamaya başladım.”

Sharon Stone’un rol aldığı Temel İçgüdü filminden bir kare

Stone şöyle devam etti:

“Ama tamamen güçsüz değilsiniz. Kendinizi toparlayıp disiplinli bir diyet ve bol egzersizle süreci önemli ölçüde yavaşlatabilirsiniz.”

Röportajda Stone ayrıca,  güvensiz hissettiği anlarda dans etmenin güvenini geri kazandırdığını fark ettiğinden bahsetti.

“Kendimi en çok dans ederken canlı hissediyorum” diyen Stone, şöyle devam etti:

“Öyle ara sıra, biraz olan bir şey değil. Hayır, haftada en az 3-4 gece dans ediyorum!”

Oyuncu, düzenli dansın kendisini formda tuttuğunu ve enerji kazandırdığını fark ettiğini belirtti.

Independent Türkçe’de yer alan habere göre, 62 yaşındaki aktris, ilişkilerinden de bahsetti. Geçen yıl Bumble, aktristin profilini “sahte olduğunu” sandığı için önce silip, sonra tekrar açtığında haberlere konu olmuştu.

Stone, “Şu sıralar havacılık ve uzay programı için çalışan biriyle yazışıyorum” dedi ve ekledi, “Böyle birini asla tanıyamazdım.”

Şarkul Avsat