David ve Victoria Beckham, Zaha Hadid tarafından tasarlanmış bir binada çatı katı satın aldı

David ve Victoria Beckham, İngiliz kırsalı Cotswolds’da çocuklarıyla kendi kendilerini izolasyona alırken, en son mülk alımlarıyla ilgili bir anlaşma da nihayet sonuçlandı.

https://youtu.be/-TR4UuuRvMU

Beckham çifti, Miami’deki Zaha Hadid tarafından tasarlanmış yeni bir bina olan One Thousand Museum’da bir çatı katı satın aldı.

Ödemeye dair kesin bir rakam açıklanmadı, ancak bahsi geçen katın piyasa değerinin 20 milyon dolar olduğu belirtiliyor.

Çiftin satın aldığı ev, Cotswolds kırsalındaki rustik evlerinin aksine, 62 katlı kulede fütüristik bir alan olarak öne çıkıyor. Özel bir asansörle erişimi bulunan kat; beş yatak odası ve altı banyodan oluşuyor ve şehrin etkileyici manzaralarını gösteren tavandan tabana pencerelere sahip.

Beckham çifti eğer Jennifer Lopez ve Tommy Hilfiger gibi diğer sakinlerle kaynaşmayı seçerse, keyfini çıkaracakları çok şey olacak. Binada iki katlı spa ve spor salonu, buhar odası ve sauna içeren sağlıklı yaşam alanı yanı sıra restoranlar, özel gösterimler için bir tiyatro, birden fazla havuz, bir kasanın içinde özel kasa ve çatı katında bir helikopter pisti bulunuyor.

One Thousand Museum binası, ünlü mimar Zaha Hadid’in 2016’daki ölümünden önce tasarladığı son projelerden birisi. Hadid, Miami’de yarı zamanlı olarak da yaşıyordu.

Beckham’lar; David Beckham’ın Major League futbol takımı olan Inter Miami’yi kurmasıyla şehirde çok zaman geçirmeye başladı. David Backham ayrıca takımın ana üssü olarak hizmet verecek Miami Freedom Park stadyumunu inşa ediyor.

Emirates Woman