Fouz Al Fahad’ın eşi, doğum günü için 315 bin dolarlık McLAren 720s Spider aldı

Kuveytli influencer Fouz Al Fahad kesinlikle doğum gününü karantina günlerinde tarz bir şekilde yaşadı. Makyaj ve moda gurusu, viral olan Snapchat viedosunda eşinin kendisine aldığı hediyeyi bütün hayranlarına gösterdi. Ve bu hediye kesinlikle snaplenmeye değerdi. Fouz’un aşığı  315 bin dolarlık McLAren 720s Spider ile Fouz’a sürpriz yaptı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

مشاءالله الله يسعدها 😍💛 @therealfouz #gifts #fashion

Lulu.Riyadh🧜🏻‍♀️ (@lulublogg1)’in paylaştığı bir gönderi ()

Fouz’un snap şovunda Kuveytli influencer muhteşem kolsuz tepeden tırnağa beyaz elbisesi içinde, garajında yeni arabasını bulacağı evine doğru yürüdü. Söylemeye gerek yok elbette, bu küçük hediyecik mumlar ve çiçekler arasında olabilecek en sevimli şekilde sunuldu.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

🤍🕊

Fouz (@therealfouz)’in paylaştığı bir gönderi ()

Arap yarımadasının bu güzeli, Mart ayı sonunda düğümü attı ve koronavirüs salgını yüzünden küçük ve samimi bir törenle evlendi. Yeni evlendiği kocası hakkında hiçbir bilgi yayınlanmadığı halde Twitter’daki resmi hesabı, kendisinin hayranı olan kızlar tarafından takip edilir oldu. Fouz’un hayran sayfaları snapchat videolarının Twitter’da viral olması üzerine influencerin 30. doğum gününü hatırladı.

Fouz’un gizemli erkeği ilişki beklentileri açısından çıtayı epey yukarı taşıdı. Arapça Twitter ‘# فوز_الفهد’ bile bekar olmakla ilgili komik tweetlerle trend olan bir hashtag yaptı.

Cosmopolitan Middle East