Dubai’de şu an açık olan en iyi Restoranlar

Restoranlar’de koronavirüsünün yayılmasını önlemek için alınan tedbirler yavaş yavaş gevşetilirken, yaklaşık 5-6 haftadır kapalı olan bir çok yer yeniden açılmaya hazırlanıyor.

Dubai Mall (Dubai Alışveriş Merkezi), Mall of Emirates (Emirates Alışveriş Merkezi) ve daha bir çoğu artık açık fakat, halkın sağlığı ve güvenliği için bazı kurallara uyulması bekleniyor.

Alışveriş merkezleri gibi çok sayıda restoranda ya açıldı ya da açılmaya hazırlanıyor.

Açılan yerlerin müşterilerinin güvenliğini sağlamak için belirlenen kurallara uymaları gerekiyor. Maske, dışarıdayken her zaman takılmalı, 60 yaş üstü ve 3 ile 12 yaş arası çocukların içeride yemek yemesine izin verilmez, yemek yeme süresi 3 saati geçemez ve mekanlar en fazla yüzde 30 kapasite ile çalışabilir.

Mekanlarda bulunan bütün masaların arasında en iki metre bulunması ve restoranların oturma kapasitelerinin revize edilmiş olduğunu gösteren kırmızı etikete sahip olması gerekiyor. Her müşteri için dört metrekare alan tahsis edilmeli.

Aşağıda yer alan restoranlar rezervasyonla çalıştığı için rezervasyonunuzun olduğundan emin olun.

NAMMOS DUBAİ

Favori, hafta sonu mekânımız bu hafta sonu kapılarını ziyaretçilerine açtı. Mykonos’tan esinlenen bu mekânda en iyi Akdeniz yemeklerini deneyebilirsiniz.

COYA

Peru’nun sıcak havasını bizlere sunan COYA her gün 12.30 ile 22.00 saatleri arasında açık.

LPM RESTAURANT & BAR

LPM Restaurant &Dubai, artık teslimatta yapıyorken bu popüler Fransız-Akdeniz yemek mekânı her gün 12.00 ile 22.00’ye kadar açık.

ZUMA

Japon yemek mekânı Zuma’da karantina sonrası suşi yemek isterseniz her gün 12.00 ile 22.00 saatleri arasında ziyaretçilerini bekliyor.

Emirates Woman