Bahreyn, turizmi canlandırmak için kampanya başlatıyor

Bahreyn, Kovid-19 sonrası dönemde özellikle Suudi Arabistanlı turistleri çekmeyi planladığı #WeWillMeet (#Buluşacağız) isimli yeni bir turizm kampanyası başlatmaya hazırlanıyor.

Bir sene sürecek olan kampanya, ilham verme, cesaretlendirme ve dönüşüm aşamalarıyla üç aşamalı olarak başlatılacak.

KAMPANYA AŞAMALI BAŞLAYACAK

İlham verme aşaması, etkileşimli paylaşımlar ve canlı performanslara odaklanırken cesaretlendirme aşaması ise adanın aktivitelerini sunacak.

Daha sonra etkinlik düzenlemenin güvenli olmaya başladığı dönemde ise kafelerde yüz yüze etkinlikler düzenlenecek.

Kampanyanın ilk aşaması, Bahreyn Turizm ve Sergi Otoritesi’nin (BTEA) Instagram sayfası @Bahrain.Ours.Yours.ar sayfası üzerinden başlatılacak.

BTEA CEO’su Nadir al Moayyed başlatılacak olan kampanya hakkında, “Dünyanın dört bir tarafından ve özellikle her yıl Bahreyn’i ziyaret eden turistlerin önemli bir kısmını oluşturan Suudi Arabistanlı turistleri hedeflediğimiz, ülkeye gelen turist sayısını artıracak, ileriye dönük bir turizm kampanyası başlatmaya karar verdik.
Koşullar izin verdiğinde, Bahreyn her zaman olduğu gibi çok sayıda cazibe noktasına yakın olması ve yeni deneyimlere fırsat sunması nedeniyle Suudi Arabistanlı turistler için ideal ve uygun bir hafta sonu kaçamak destinasyonu haline gelmesini hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Time Out Bahreyn