Çöl safarilerinin vazgeçilmezi olacak: Swarovski ile süslenmiş kış botları

Dünyaca ünlü bot markası Timberland, bu yıl bir ilke imza atarak swarovski kristalleriyle süslenmiş yeni botlarını piyasaya sundu.

Daha önce çöl safarisine gitmiş olanlar, safariye giderken sandalet veya spor ayakkabı yerine başka bir ayakkabının tercih edilmesi gerektiğini bilirler.  Kaygan kum tepeleri, kumu dışarıda bırakan belli bir yapı gerektirir. Ancak bunun stilinize tam uymayacağını düşünüyorsanız sizin için mükemmel bir çözüm bulduk.

90’ların en sevilen Timberland botları Timmy Choo’ya dönüştü. J. Lo tarafından da beğenilen bu sert ayakkabı, kristallerle süslenmiş ve keskin bir kadınlık dokunuşu yansıtılmış.

Kapsül koleksiyonunda üç farklı stil bulunuyor. Bunlardan ilki, zarif, detaylı bir JG logosu olan bej rengi ayakkabıyken, ikincisi Swarovski kristal bir şeride sahip ve sonuncusu da parıltılı ayakkabı burnuna sahip sokak modasına uygun siyah bir ayakkabı.

İKİ FARKLI MARKA BİR ARAYA GELDİ

Jimmy Choo kreatif direktörü Sandra Choi, “Timberland gibi bir marka ile ortak çalışmak, Jimmy Choo’nun yeni bir alanı keşfetmesine ve farklı şeyler denemesine fırsat tanıyor. Farklı fikirlerin bir araya gelmesiyle her iki markanın temellerinde bulunan ve beklenmedik incelikler ortaya çıkaran güzel ve şaşırtıcı bir ürün tasarlamak için yeni şeyleri bir araya getirmeyi seviyorum. Timberland’ın açık hava tasarımlarıyla, bizim yüksek moda duyarlılığımız birleştiğinde ortaya heyecan verici ve benzersiz bir tasarım çıkıyor” ifadelerini kullandı.

Sadece Ounass’ta mevcut olan bu modeller geceleri çöl kampı deneyiminde sizi rahat ettirecek.

Beş yıl içinde 50 milyon ağaç dikmeyi hedefleyen Timberland, bu sınırlı işbirliğinde oluşturulan her bot çifti için bir ağaç dikecek.

Emirates Woman