Cidde’de Avrupa lezzetlerinin adresi: Sucre de Nada

Sucre de Nada, Cidde ve el Huber’de bulunan, ünlü Fransız tatlılarını, keklerini ve Avrupa lezzetleri sunan bir tatlı dükkânı.

Dükkân, siparişlerinizi alıp gidebileceğiniz, küçük butik bir yer.

Sucre de Nada, mangolu cheesecake’ler, banoffee turtalar, San Sebastian cheesecake’ler, pasteis de nata, Matilda çikolatalı kekler, pavlova, Victoria kekleri ve farklı lezzetlerde turtalar gibi bir çok sayıda seçeneği müşterilerine sunuyor.

Dükkânın en iyileri arasında öğütülmüş bisküvileri, karamelize süt ve çırpılmış krema, parça çikolata ve dilimlenmiş muz ile yapılan Londra’nın meşhur banoffee turtası yer alıyor.

Misafirlerinize farklı bir tatlı sunmayı düşünüyorsanız, Sucre de Nada’da bulunan mango ve böğürtlenli tatlıyı deneyin; taze, kremalı ve lezzetli bir ikram.

Tatlı, büyük bir cam kapta servis edilir, bu da onu yemek masasında sergilemek için mükemmel hale getirir ve Sucre de Nada’da birbirinden farklı çok sayıda lezzette bulabilirsiniz.

Sucre de Nada Cidde şubesi, Cidde’nin el Rawdah bölgesinde yer alıyor. Ürünlerinin teslimat hizmeti ise @lugmety ve @careemksa tarafından sağlanıyor.

Arab News