Suudi Arabistan Kralı ve Veliaht Prens, Hac planlarını başarıyla uygulayan İçişleri Bakanı’na teşekkür etti

Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz ve Veliaht Prensi Muhammed bin Selman, Suudi Arabistan İçişleri Bakanı ve Hac Yüksek Komitesi Başkanı Prens Abdulaziz bin Suud bin Nayef’e Kurban Bayramı ve Hac sezonunun başarıyla geçtiği için teşekkürlerini iletti.

Kral Selman, Prens Abdulaziz’e teşekkür ettiği mektupta şu ifadeleri kullandı:

“Sizlerin, bayramımızı kutladığı mektubunu teslim aldık. Bölge valileri ve bu yılki Hac sezonunun başarılı geçmesi için çalışan tüm yetkililere teşekkür eder, bu başarı için Allah’a şükranlarımızı iletiriz. Kovid-19 pandemisinin etkilerinin üstesinden gelmek için güvenlik ve sağlık planlarını uygulamada Hac Yüksek Komitesi’ndeki taraflara teşekkür ederiz. Hepinizin mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik ederiz. Bu yılki Hac sezonunda elde ettiğimiz başarılar için Allah’a şükürler olsun. Allah’ın evini hacı adayların ibadetlerini kolaylıkla yapmasını hazırlarken hacıların ibadetlerini kabul etmesi için Allah’a dua ederiz.”

Veliaht Prens Muhammed bin Selman, İçişleri Bakanı’na ve Hac sezonunda görev alan yetkililere teşekkür etti. Veliaht Prens, Kral Selman bin Abdulaziz’in çalışmalarına ve hacılar için gösterdiği ilgiye vurguda bulunurken Suudi Arabistan’ın kurucusu Abdulaziz Al Suud’a rahmet diledi. Prens Muhammed bin Selman, Kral Selman’ın sağlığı, Suudi Arabistan’ın istikrarı ve hacıların ibadetlerinin kabul edilmesi için dua etti.

Şarkul Avsat